Kudroč gólem do sítě stanu přispěl k triumfu Novosibirsku, hladká prohra Lva

MOSKVA – Slovenský hokejový obránce Kristián Kudroč přispěl gólem k vítězství svého týmu Sibir Novosibirsk nad CSKA Moskva 3: 2, když v 38. minutě vstřelil třetí gól domácích krajanovi Rastislav Staňa v brance hostí. Střelec gólu ohrozil stanu ve čtvrtečním duelu KHL ještě jednou, slovenský gólman si však poradil navzdory prohře a třem prostředkům gólem s 32 střelami.

V prvním z devíti čtvrtečních setkání KHL zvítězil Amur Chabarovsk s HC Lev Praha 3: 0. Po bezbrankové první třetině inkasovali hosté v druhé z hokejky svého krajana Petružálka.Stav 1: 0 platil až do závěru řádné hrací doby, v něm ale Pražané odvolali brankáře av power play Amur dvěma góly pečetil své vítězství.

< p> Dinamo Riga zvítězilo v Novokuzněcku nad místním Metallurg 2: 0.

Více se dařilo jinému Metallurg: Magnitogorsk před vlastními fanoušky zdolal Traktor Čeljabinsk 3: 0.

Vítěz Podolski se díky vydařené třetí třetině těšil z vítězství 3: 1 nad Severstalu Čerepovec.

Chronologicky závěrečné tři setkání přinesly shodně triumfy hostujících týmů, a to vždy 3: 1.SKA Petrohrad zvítězil na ledě Pokud Bars Kazaň, Atlant Mytišči zdolal Torpedo Nižnij Novgorod a hokejisté Lokomotivu Jaroslavl se těšili z úspěchu proti Dina Moskva.

Amur Chabarovsk – HC Lev Praha 3: 0 (0: 0 , 1: 0, 2: 0)
Góly: 22. a 60. Petružálek, 59. Muršak

Sibir Novosibirsk – CSKA Moskva 3: 2 (0: 0, 3: 1, 0: 1)
Góly: 31. Lehterä, 37. Romanov, 38. Kudroč – 22 I. Filppula, 45. Širokov

Metallurg Novokuzněck – Dinamo Riga 0: 2 (0: 1, 0: 1 , 0: 0)
Góly: 15. Niživijs, 32. Džerinš

Metallurg Magnitogorsk – Traktor Čeljabinsk 3: 0 (1: 0, 1: 0, 1: 0)
Góly: 19. a 37. Moziakin, 57. J.Grigorenko

Pokud Bars Kazaň – SKA Petrohrad 1: 3 (0: 0, 1: 1, 0: 2)